Hakkımızda

Kurucularımızın 35 yıllık iş hayatı tecrübesiyle Karadeniz bölgesinde elektrik taahhüt sektörünün en saygın ve bilinen Şirketlerinden biri konumundayız.

Kuruluşumuzdan bugüne 250’den fazla proje ve  1 milyon metrekareden fazla kapalı alanın elektrik taahhüt işlerini tamamladık.

2014 yılında sektöre DİLKAR ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT LTD.ŞTİ. firması adı ile değişime giderek kendimizi de geliştirirerek devam etmekteyiz ve DİLKAR markasını Tüm Türkiye'ye tanıtma çabasındayız. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün kendimizi ve personelimizi geliştirmekte , yeniliklere ayak uydurmak için sürekli eğitimler ile desteklemekteyiz.

Misyonumuz aldığımız tüm projeleri tam zamanında, uluslararası standartlarda erişilebilecek en yüksek kalitede, hatasız ve kalitemizi de yansıtan optimum fiyatla tamamlamaktır.

Ayrıca Günümüz ticaretine de ayak uydurarak E-Ticaret Mağazamızla da siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğiz. 

Hedefimiz Bölgede gösterdiğimiz tanınırlığı ve kaliteli taahhüt firması ünvanını tüm  Türkiye geneline yaymak ve ekonomimize katma değer sağlayan firmalar arasındaki yerimizi üst seviyelere çıkarmaktır.

Dilkar Elektrik